ZAČÁTEK ŠKOLNÍHO ROKU A AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE | 16.09.2018

"Nikdy jsem nedovolil, aby mi školní výuka narušovala mé vzdělávání.“ - Mark Twain

Naše společnost nepodporuje jedinečnost dětí, ale snaží se je zaškatulkovat a jsou jim diagnostikovány různé dys (dyslexie, dysgrafie, dysortografie, dyskalkulie) a další poruchy ADD, ADHD. Nevypovídá to o nižší inteligenci dítěte, někdy je tomu i naopak. Věděli jste, že Albert Einstein byl dyslektik? A přeci dokázal změnit svět.

Pravým znakem inteligence nejsou vědomosti, ale představivost.“ - Albert Einstein

Děti velmi dobře reagují na léčbu australskými květovými esencemi. Kombinace Cognis - Učení velmi efektivně řeší problémy s učením, psaním, soustředěním, čtením a matematikou. 

Kombinace Cognis – Učení obsahuje následující esence. Květ rostliny Bush Fuchsia je ve tvaru trumpety a působí na hlas a sluch. Nedávno jsem řešila problém holčičky se zadrháváním, po měsíčním užívání této esence se potíže téměř vytratily. Nejdůležitějším účinkem Bush Fuchsie je však vyrovnání funkce levé a pravé hemisféry, předního a zadního mozku. Většinou tyto disbalance vznikají stresem nebo traumatickým zážitkem. Nynější děti jsou více citliví a reagují mnohem intenzivněji na různé změny – stěhování, rozvod, úmrtí v rodině, hádky, nedorozumění v kolektivu a další. Což má vliv na správném vytvoření neurologických propojení mezi jednotlivými hemisférami, které hraje klíčovou roli při učení, čtení, psaní... Právě Bush Fuchsia tyto propojení dokáže ovlivňovat a uvést do rovnováhy.

Další příčinou špatného učení může být i to, že se děti ve škole nesoustředí a odebírají se během výuky do svého vysněného světa. Říkáme jim snílci. Vznášejí se ve svých iluzích, nejsou „nohama na zemi.“ Na tento problém tu máme esenci Sundew, která pomůže s uzemněním. Malý bílý kvítek roste na dlouhém úzkém stonku, který jako by plul v oblacích. Esence dokáže dítě vrátit zpět do reality a přivést jeho pozornost do přítomného okamžiku.

Děti také často nestíhají zaznamenat instrukce učitele. Tím, že nepochopí zadání, nesprávně úlohu vyplní. Paw Paw je esence, která dokáže informace a instrukce rozdělit na jednotlivé kroky, které jsou již pro mozek dítěte srozumitelné. Žáčkovi druhé třídy esence Paw Paw pomohla s porozumněním zadání matematických úloh.

Esence Isopogon je další esencí, která je obsažena v kombinaci Cognis. Má vliv na krátkodobou i dlouhodobou paměť. Semeno rostliny připomíná šedou hmotu mozkovou. To, co se žáci dříve naučili, se stává snadno přístupným.

Kombinace Cognis je oblíbená i u dětí předškolního věku, které se učí novým věcem - jízdě na kole, hře na hudební nástroj. Dospělí ocení tuto esenci při studiu cizího jazyka nebo při pokračování svého vzdělání. 

Nová adresa pracovny:

Pracovna: Martina Smíšková, Bělečská 36, Klánovice, Praha 9 

Zpět na seznam
Eshop
AKTUALITY | 01.03.2019

Přednáška s meditacemi - Esence Bílého Světla

KDY: 27.1.2019, neděle 15 - 18 hod
KDE: Centrum Life Direction, Dubová 558, Jirny, Praha východ
Cena: 490,-Kč

Meditace s australskými květy při Novoluní

KDY:  4.2.2019, pondělí, 18.30-20.30 hod

KDE: Centrum Life Direction, Dubová 558, Jirny, Praha východ
Cena: 300,-Kč

Přednáška s meditacemi - Pyramida Jemných vibrací

KDY: 17.2.2017, neděle 15 - 18 hod
KDE: Centrum Life Direction, Dubová 558, Jirny, Praha východ
Cena: 490,-Kč

Jarní očista a Australské květové esence 

KDY:  17.3 2019, 15-18 hod

KDE: Centrum Life Direction, Dubová 558, Jirny Praha východ
Cena: 490,-Kč

Víkendový certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň I.

KDY:  9.-10.března 2019

KDE: Greenpoint centrum, Dvouletky 529, Praha 10
Cena: 3 800,-Kč

Víkendový certifikovaný seminář Australské květové esence úroveň II.

KDY:  11.-12.května 2019

KDE: Greenpoint centrum, Dvouletky 529, Praha 10
Cena: 3 800,-Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ ESENCE

Kombinace Emergency - První pomoc- stresy, strachy, nejistota

Kombinace esencí na míru - příprava esencí dle datumu narození a popisu požadavku, květové esence 480,- Kč , pyramidové esence- 680,- Kč (dle výběru)

Kombinace Calm and Clear - Zklidnění - neklid, spěch, netrpělivost, uvolnění

Rozprašovač Woman - Žena - změny nálad, hormonální nerovnováha

Krém Calm and Clear - Zklidnění - vhodný pro dnešní uspěchanou dobu, uklidní a navodí pocit relaxace po náročném pracovním dni, neustálý chod myšlenek, hyperaktivita, výborný také pro děti

Kombinace Cognis - Učení - problémy se čtením, učením, balancuje pravou a levou hemisféru

více
Life Direction